Valmiiksi suunniteltu – 40 vuoden kokemuksella

Henkilöstö

Suunnittelutalo PPG Oy:ssä sinua palvelee kokenut ja asiantunteva henkilökunta.

Hallinto ja rakennuttaminen

Sami Heinämäki
Toimitusjohtaja
Rakennusinsinööri (AMK)

Puh. 044 326 1326
sami.heinamaki@suunnittelutalo.com

Teemu Saari

Operatiivinen johtaja

Rakennusinsinööri (AMK)


Puh. 044 563 6836

teemu.saari@suunnittelutalo.com

Juha Heinämäki

Juha Heinämäki
Senior Partner

Puh. 044 775 2836
juha.heinamaki@suunnittelutalo.com

Jorma Saari

Jorma Saari
Senior Partner

Puh. 044 775 2821
jorma.saari@suunnittelutalo.com

Anne Tammi

Anne Tammi
Assistentti

Puh. 03 475 2800
anne.tammi@suunnittelutalo.com


Arkkitehtisuunnittelu

Virtain toimisto

Päivi Ihamäki

Päivi Ihamäki
Rakennusarkkitehti, Pääsuunnittelija

Puh. 044 761 5062
paivi.ihamaki@suunnittelutalo.com

Eija Kuokkanen

Eija Kuokkanen
Rakennusarkkitehti

Puh. 044 761 5061
eija.kuokkanen@suunnittelutalo.com

Seppo Pietikäinen

Seppo Pietikäinen

Suunnittelija


Puh. 044 761 5066

seppo.pietikainen@suunnittelutalo.com

Seinäjoen toimisto

Heli Palvela

Heli Palvela
Rakennusarkkitehti, Pääsuunnittelija

Puh. 040 545 7593
heli.palvela@suunnittelutalo.com

Pasi Jaakkola

Pasi Jaakkola
Rakennusarkkitehti

Puh. 0400 866 236
pasi.jaakkola@suunnittelutalo.com


Rakennesuunnittelu

Virtain toimisto

Denis Kozlov

Denis Kozlov
Vastaava rakennesuunnittelija
Rakennusinsinööri (YAMK)

Puh. 044 761 5065
denis.kozlov@suunnittelutalo.com

Hannu Ylistalo

Hannu Ylistalo
Rakennesuunnittelija

Puh. 044 761 5064
hannu.ylistalo@suunnittelutalo.com

Matti Ukkonen

Matti Ukkonen
Rakennesuunnittelija

Puh. 03 475 2800
matti.ukkonen@suunnittelutalo.com

Tampereen toimisto

Mika Alisaari

Mika Alisaari
Johtava rakennesuunnittelija
Rakennusinsinööri (AMK)

Puh. 044 734 3002
mika.alisaari@suunnittelutalo.com

Joonas Saari

Joonas Saari
Vastaava rakennesuunnittelija
Rakennusinsinööri (AMK)

Puh. 044 7233 224   
joonas.saari@suunnittelutalo.com

Antti Erämaja
Vastaava rakennesuunnittelija
Rakennusinsinööri (AMK)

Puh. 044 0894 523
antti.eramaja@suunnittelutalo.com

Seinäjoen toimisto

Aleksi Saloranata

Aleksi Saloranta
Rakennesuunnittelija
Rakennusinsinööri (AMK)

Puh. 040 503 2694
aleksi.saloranta@suunnittelutalo.com

Suosittele meitä

Facebook Twitter 0Jaa

Suunnittelupalvelu

Kokonaisvaltaista ja kustannustehokasta suunnittelupalvelua. Räätälöidyt kokonaisratkaisut kunnille, säätiöille, yhdistyksille ja yrityksille.

Lue lisää »

Referenssit

Vuosien varrella olemme suunnitelleet ja rakennuttaneet lukuisia kohteita. Rakennuttamispalveluiden lisäksi palveluihimme kuuluvat kaikki suunnittelutoimialat.

Lue lisää »

Keskustellaan lisää

Kiinnostuitteko palveluistamme? Nousiko kysymyksiä tai haluatteko lisätietoa? Ottakaa meihin yhteyttä, palaamme asiaan mahdollisimman pian.

Lue lisää »

Henkilöstö

Suunnittelutalo PPG Oy:ssä sinua palvelee kokenut ja asiantunteva henkilökunta.

Lue lisää »